DUYGUSAL ZEKÂ EĞİTİMİ (EQ)

Inspiring Leadership through Emotional Intelligence (Duygusal Zeka ile İlham Veren Liderlik)

Yüksek IQ’ya sahip insanlar neden ortalama IQ’ya sahip olan arkadaşlarına göre daha başarısız olabiliyorlar.  Ya da neden en analitik olanımız, ilişkilerde en yüksek başarıyı gösteremiyor. Yapılan son araştırmalar, duygusal zekanın ilişkilerde ve hayattan alınan tatmin seviyesinde, liderlikte çok daha önemli olduğunu ortaya koyuyor. En iyi haber şu; IQ çocuk yaşlardan sonra geliştirilemezken EQ yani duygusal zeka geliştirilebiliyor, üstelik hayat boyu…

“Duygusal okur-yazarlık” temel olarak hem kendi hislerimizi hem de iletişim halinde bulunduğumuz diğer insanların hislerini tanıyabilme, anlayabilme ve yönetebilme yetkinliklerine sahip olmaktır.

Emotional Intelligence (Duygusal Zeka Eğitimi), değişim yöneticileri, iş liderleri, eğitmenler, koçlar, öğretmenler ve diğer sosyal alan çalışanları için tasarlanmıştır.

Günümüzde artık bir şirketin en tepesindeki yönetici, sadece bir yönetici değil, bir iş lideri olarak algılanmaktadır. Liderin kalitesi, duygusal zekası ve değerleri şirkette çalışan herkesi etkiler ve o işletmenin değer sistemini yapılandırır. Gelecek yüzyılın şirketleri duygusal zekası yüksek liderler tarafından yönetilen, duygusal zekası yüksek çalışanlara sahip, duygusal zekası yüksek şirketler olacaklardır.

Duygusal zekası önde olan bir eğitimci ya da koç, öğrencisi ya da müşterisi ile arasındaki güven ilişkisini çok daha güçlü bir şekilde kurar.

Eğitim ICF tarafından CCE statüsünde onaylanmıştır.

Eğitim Süresi 

2 Gün

Eğitim Yeri ve Tarihi 

11-12 Haziran 2015  (Eğitimde Yer Kalmamıştır)

Eğitmen

Umut Kısa, MCC

Eğitim Ücreti

Eğitim bedeli 1.900 TL olup,  Sola Unitas öğrencileri için 1.800 TL’dir.  Fiyatlara KDV dahildir. Tüm fiyatlarımız için Maximum, World Card, Card Finans, Bonus, Paraf ve Axcess kartlarına vade farksız 6 taksit yapılabilmektedir. 7-9 ay arası vadelerde % 5 komisyon uygulanmaktadır.

Yorum yapın