İNGİLİZCE SUNUM TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

Etkili İngilizce Sunum Teknikleri Atölyemiz ile çalıştıkları kurumlarda İngilizce sunum yapmak durumunda olan  çalışanların ve yöneticilerin, seminer, konferans ya da atölyelerde sunum yapan öğrenci ve akademisyenlerin, topluluk önünde kendilerini daha profesyonel ve akıcı bir şekilde ifade edebilmelerine yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Güvenli ve etkili bir şekilde kendilerini ifade edebilmeleri için dilin kullanımı ile ilgili gerekli bilgi ve donanıma sahip olmalarının hedeflendiği   atölye katılımcıların orta seviyede bir İngilizce birikimi ile de kendilerini geliştirebileceklerine ikna etmek ve bu konuda yol göstermek amacıyla tasarlanmıştır. Dolayısıyla atölyeye orta seviyede İngilizce seviyesine sahip herkes katılabilir.

Yabancı ortaklı ya da uluslararası şirketlerle çalışanlar, sık sık  işi gereği yurt dışına seyahat edenler, insan kaynakları ve halkla ilişkiler personeli, akademik kariyer yapmak isteyen yüksek öğrenim öğrencileri ve akademisyenlerin özellikle fayda sağlayabileceği bu atölyede öne çıkan başlıklar şunlardır:

Eğitim İçeriği

  • Başarılı Bir Sunumun Özellikleri
  • Tonlama, Aksan, Vurgu
  • Etkili Dil Kalıpları, İçeriğe Uygun İfadeler
  • Giriş, Gelişme ve Sonuç Bölümlerinde Kullanılacak Dil Kalıpları 
  • Dilin Katılımcılar Üzerinde Olumlu Bir Etki Bırakma Amaçlı Kullanımı
  • İngilizce Sunum Becerilerini Geliştirme Yöntemleri

Eğitim Yöntemi

Eğitim sınıf ortamında öğrencilerin aktif katılımıyla gerçekleştirilecektir.

Eğitmen

Yeşim Erberksoy, PCC

Eğitimde Kazanımlar

Küresel bir dil olan İngilizce her geçen gün iş hayatında kişilerin bu dili bilme ve kullanmalarını kaçınılmaz olarak zorunlu hale getiriyor. İngilizce sunum teknikleri bu noktada daha da önemli hale gelmekte çünkü toplantılarda çoğunlukla İngilizce kullanılmakta.

Siz de iş yaşamınızda toplantılar sırasında dilin kullanımı ya da sunum yapma aşamasında kendinizi yeterli görmek için İngilizce Sunum tekniklerini öğrenmek ve kullanabilir hale gelmek istiyorsanız İngilizce Sunum Teknikleri Atölyesi’ne katılabilirsiniz.

Atölye dili İngilizce olup, orta seviye İngilizce Yeterliğe sahip olmanız bu atölyenin bir katılımcısı olmanız için yeterlidir.

Elinizde pratik bilgiler ve günlük iş hayatında kullanılabilir dil kalıpları ve etkili bir sunumun anahtarlarıyla ayrılacağınız bu atölye, uygulama yapmanıza ve geri bildirim almanıza imkan sağlayacaktır.

Kimler Katılmalı?

İngilizce sunum yapmak isteyen herkes

Eğitim Süresi

2 gün

Eğitim Kapasitesi

Max 20 kişi