SİMAY UYGUR

 İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezundur. Mezun olduktan kısa süre sonra ülkenin önde gelen sağlık kuruluşlarından Medical Park hastaneler grubunda iş hayatına girerek, Hasta Hakları departmanında göreve başlamıştır. Bu alanda çalışırken kariyerini farklı alanlar üzerine şekillendirmek istediğine karar vererek işinden ayrılmış, sonrasında kendini keşfetme arayışıyla yolu Sola Unitas Academy ile kesişmiştir. Burada koçluk eğitimlerine devam ederken bir yandan da kurumsal hayatı deneyimlemek için Deloitte’ta uzun dönem İnsan Kaynakları stajyeri olarak göreve başlamıştır. Birçok şey öğrendiği zengin bir deneyimin ardından kurumsal hayatın kendisi için doğru yer olmadığını görmüş, kariyerine onu mutlu edecek alanda devam etme isteğiyle yeni arayışlara çıkmıştır.

Şu anda Sola Unitas Academy’de İletişim ve Satış Sorumlusu pozisyonunda görev yapmaktadır. ACTP sürecini tamamlamak ve ICF unvanı almak için koçlukla ilgili çalışmalarını sürdürürken, kendini geliştirmek ve farklı uğraşlar edinmekten aldığı keyifle Seslendirme ve Dublaj eğitimlerine devam etmektedir.

8 aydan uzun zamandır hayatına vegan olarak devam etmekte, İstanbul Vegan Topluluğu – İVT bünyesinde aktivizm çalışmalarında yer almayı ve hayvan hakları alanında kendini geliştirmeyi büyük keyifle sürdürmektedir.