YÖNETİCİ KOÇLUĞU EĞİTİMİ

ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) tarafından onaylanan Yönetici Koçluğu Eğitimi “Coaching in Corporate Context” Uluslararası Koçluk Derneği (IAC) lisansı altında sürdürülmektedir. 2 gün süresince verilen Sola Unitas Coach Academy Yönetici Koçluğu Eğitimi yeni mezun ve tecrübeli profesyonel koçların kurumsal hayatta çalışabilmeleri ve koçluğun en popüler alanlarında sürdürülebilir bir gelire sahip olabilmelerini amaçlamaktadır. Dünya’da ve Türkiye’de koçluk cirosunun önemli payını oluşturan Kurumsal Koçluk alanları gelecekte de bu önemli yerini korumaya devam edecektir.

“Yönetici Koçluğu Programı ile kurumsal Koçluk alanlarında profesyonel olarak çalışabilir ve bu alanda gereken yetkinliklere kavuşabilirsiniz.”

Günümüzde özellikle büyük ölçekli şirketler, yönetici ve yönetim becerilerini geliştirme programlarında, başarı planlamalarında, kariyer danışmanlığı konularında, Yönetici Koçlarından giderek daha fazla yararlanmaktadır. Çünkü bireysel çalışma ve başarı, yerini güçlü ve verimli çalışabilen takımlara bırakmaktadır. Takım lideri olarak Yöneticinin de takımın nabzını iyi tutabilmek için birtakım becerilere gereksinimi vardır. Kurumların başarıları artık takımlarının başarıları ile ölçülmektedir. Takım başarısı dendiğinde, bireylerin potansiyelinin çok üstünde olan takım potansiyelini harekete geçirerek sinerjik, etkili ve verimli çalışan; yaratıcı süreç ve çözümler üreten; uyumu koruyabilen, dinamik ve sistematik yapıların sonuçlarından söz edilmektedir.

Yönetici Koçluğu Eğitim Programı ile yöneticilerin liderlik yeteneklerini geliştirme becerisi edinmenin yanı sıra; takımları bir hedefe doğru motivasyonla harekete geçirme ve o hedefe ulaşmalarını sağlama sanatını öğrenerek, takım üyelerinin liderlik yeteneklerini geliştirme becerisine sahip olacaksınız.

Eğitime Katılmak İçin Gerekli Şartlar

– En az 60 saatlik IAC ya da ICF onaylı eğitim almış olmak

Eğitim Yeri ve Tarihleri

Online eğitim tarihleri için ziyaret edebilirsiniz. : Online Koçluk Eğitimleri

Eğitmen

Ayça Kabaş, PCC

Eğitmenlere ilişkin özgeçmiş bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Eğitim Bedeli

Eğitim bedeli 6000 TL olup,  Sola Unitas öğrencileri için 4800 TL’dir.  Fiyatlara KDV dahildir. Tüm fiyatlarımız için Maximum, World Card, Card Finans, Bonus, Paraf ve Axcess kartlarına vade farksız 6 taksit yapılabilmektedir. 7-9 ay arası vadelerde % 5 komisyon uygulanmaktadır.
 

“YÖNETİCİ KOÇLUĞU EĞİTİMİ” üzerine 44 yorum

 1. Merhaba,
  ICF Koçluk yolculuğu benim 5 yıllık bir hayalim ve bu yolculuğu SolaUnitas ile yapmak benim için çok güzel, verimli, keşif dolu ve kendime katkıda bulunabildiğim bir süreç oldu. SolaUnitas ekibindeki herkese sevgilerimi gönderiyorum ❤ emeği geçen herkese teşekkür ederim.
  Yönetici koçluğu eğitimimle daha detaylı ve özel bir bakış açısı kazandım. Eğitim o kadar keyifli ve verimli geçti ki çok kısa geldi 🙂 Bu eğitim özellikle kariyer koçluğu düşünen kişiler için destek sağlacak bir bakış açısı katmada önemli eğitimlerden biri olduğuna eminim.

  Yanıtla
 2. Bir Yönetici Koçu nasıl olur diye düşünsem gözümün önüne direk ‘Ayça’ geliyor 🙂 İş dünyası, kurum ve yönetici perspektifleri, yönetici koçluğunun sadece teorisi değil, yapısı ve yapılandırılması hakkında da bilgiler içeren bu eğitim programı başarılı Sola Unitas eğitimlerinden biri idi. Hem, nasıl iyi bir Yönetici Koçu olurum diyenler için hem de nasıl iyi bir yönetici olurum diyenler için harika bir tercih olacaktır bu eğitime katılmak. Ayça’ nın koç olma hali ile birleşen Yönetici Koçluğu, bir yönetim danışmanı olan bana çok iyi geldi, çok şey kazandım ve çok şey öğrendim. Çok teşekkür ederim.

  Yanıtla
 3. Haylimin ötesinde, koçlukla ilgili bir çok kasım kuvvetlenirken, yeni araçlar edindiğim ve alet çantamı zenginleştirdiğim bir eğitim oldu. Bunun yanında aslında Ayça her eğitimde olduğu için öncelikle kendi gemimizi denizde yüzdürebilme deneyimini yaşattığın için çok teşekkürler.

  Yanıtla
 4. Yönetici Koçluğu eğitimi, koçluk yolcuğumda bana çok katkısı olacağını düşündüğüm bir niş eğitim oldu. Yeni bilgiler ve yeni teknikler kazandırdığı için çok memnunum. Eğitimin içeriği ilgili çekiciydi. Ayça’ nın samimi paylaşımları ,renkli deneyimleriyle çok keyifli bir eğitim daha bitti. Çok teşekkürler Ayça..

  Yanıtla
 5. Sevgili Ayça,
  Kariyer koçluğu ve yönetici koçluğu eğitimlerini seninle birlikte tamamlamak, hem öğrenme hevesimi hem de uygulama cesaretimi arttırdı. Samimi olarak bizim için ne zaman ihtiyacımız olursa orda olacağını bilmek de paha biçilemez 🙂
  Teşekkürler, sevgiler

  Yanıtla
 6. “Koçluk koçluktur” sözü , beni yönetici koçluk yolunda ilerleme noktasında beni büyük motive etti.

  Eğitmenimiz Ayça Kabaş ve Kürşat ın deneyimleri, bilgeliği ve kişisel yaklaşımı, yönetici koçluğunuzun sadece bir meslek değil, aynı zamanda bir tutku olduğunu gösterdi. Burada örnek olaylar ve gerçek dünya senaryoları, sadece teorik bilgi ile değil, aynı zamanda pratik uygulamalarla nasıl başarılı sonuçlar elde edilebileceğinin anlaşılmasına yardımcı oldu. Sizlere olan minnettarlığımı ifade etmek için kelimeler yetersiz kalır. Aldığım eğitim sayesinde, liderliğimde daha etkili bir şekilde yönlendirebileceğime inanıyorum.

  Yönetici koçluğu alanında kendime olan güvenim tamdır. Sizden öğrendiklerim, sadece profesyonel yaşantımda değil, aynı zamanda kişisel gelişimimde bana rehberlik etmeye devam edecek. İlginiz, sabrınız ve destekleriniz için teşekkür ederim. Sizin gibi bir koçla çalışma biçimi elde etmek büyük bir ayrıcalık oldu. Ay lav yu Guran Çarpsın :))

  Yanıtla
 7. Değerli Ayça ve Kürşat,
  Öncelikle harika bir eğitim ve muhteşem eğitmenliğin için teşekkür ederim.
  Harika bir ikiliydiniz.
  Ve şu ana kadar aldığım en kıymetli derslerden biri oldu.
  Özellikle “koçluk koçluktur sözü ve bizi hali hazırda “profesyonel koç” kabul edişiniz,
  bu yolda ilerleme kaydetmemi sağlayacak en güzel motivasyon ve güç oldu.
  Gerçekten minettarım.
  Tekrar görüşmek üzere selam ediyorum
  Saygılarımla ve her daim sevgiyle
  Namaste

  Yanıtla
 8. Bu yola çıktığımda ne ile karşılaşacağımdam çok emin olmamakla birlikte eğitimci kadrosunun mükemmelliğini duyduğumda pek de tereddüt etmemiştim. Ama beklentimin çok üzerinde bir birikim, yaklaşım ve eğitim planlaması ile karşılanmak sanırım beni bir Sola Unitas bağımlısı olma yolunda destekliyor. 🙂 Yönetici Koçluğu eğitimi ise tam anlamıyla koçluğun bu alandaki işlevselliğini yansıtan harika kurgulanmış bir eğitim. Tabi Ayça’nın özenli, odaklı ve bizi içine çeken anlatımı ve Kürşat’ın desteği ile tamamlanmış olması da sanırım bu eğitimi mükemmel yapan bir diğer nokta. Her ikinize ve tüm Sola Unitas ekibine yürekten teşekkürler. ST

  Yanıtla
 9. Çok başarılı bir niş eğitim.
  Tüm detaylar düşünülmüş, adeta bir hap gibi katılımcılara ihtiyaç duyacakları tüm bilgiler veriliyor.
  Özellikle 64 saatlik temel koçluk sonrası yönetici koçluğu ile cok daha donanımlı ve yetkinlikleri artmış hissediyorsunuz.
  Ayça da çok başarılı ve bilgi aktarımında cömert bir eğitmen…
  Teşekkürler Sola!

  Yanıtla
 10. Profesyonel Koçluk yolculuğumda harika araçlar edindiğim bir eğitimdi. Sevgili Ayça ve Kürşad’a emekleri için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

  Yanıtla
 11. Sola unitas akademi bünyesinde aldığım eğitimlerin her aşamasında eğitmenlerin katkılarıyla aktarılan bilgi ve deneyim akışı muhteşemdi! Ayçaya katkılarından ve sabırla aktarmış olduğun bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim. Deneyimlerini dinlemek ve izlediği yöntemleri öğrenmek benim için çok aydınlatıcıydı.
  Sola Unitas ailesini seviyorum bana çok şey kattınız.İyi ki varsınız.

  Yanıtla
 12. Ayça’dan yönetici koçluğunu almak akşam iş çıkışı olsa bile beni zevkle kamera karşısına oturttu. Kendimi üniversite günlerindeki gibi heyecanlı bir şekilde dersi beklerken ve dinlerken buldum. Ayça’nın deneyimlerini dinlemek ve izlediği yöntemleri öğrenmek beni hem geliştirdi hem değiştirdi. İyi ki almışım diyorum ve başta Ayça olmak üzere tüm ekibe teşekkür ediyorum.

  Yanıtla
 13. Beklentimin çok üzerinde bir eğitimdi. Kesinlikle kendi alanına özel araçlar öğrenmenize vesile oluyor. Ayça ve Kürşat Hoca çok samimilerdi, katkıları da çok kıymetliydi. Bence yönetici koçluğu branşı olarak da çok keyifliydi. Çok teşekkür ederim

  Yanıtla
 14. Profesyonel hayatımı daha etkin ve verimli hale getirecek, problem çözme becerimi ve kişiler arası sorunlara yön verebilme ihtimalimi artıran harika bir eğitimdi. İnsan Kaynakları alanındaki mesleğimde hem bir yönetici olarak daha iyi bir lider olmamı hem de liderlere yardımcı olmamı sağlayacak. Eğitimin içeriğinin yanında Ayça’nın paylaşmaya hazır samimiyeti çok daha fazlasını öğrenmemizi sağladı. Çok teşekkür ederim.

  Yanıtla

Yorum yapın