YÖNETİCİ KOÇLUĞU EĞİTİMİ

ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) tarafından onaylanan Yönetici Koçluğu Eğitimi “Coaching in Corporate Context” Uluslararası Koçluk Derneği (IAC) lisansı altında sürdürülmektedir. 2 gün süresince verilen Sola Unitas Coach Academy Yönetici Koçluğu Eğitimi yeni mezun ve tecrübeli profesyonel koçların kurumsal hayatta çalışabilmeleri ve koçluğun en popüler alanlarında sürdürülebilir bir gelire sahip olabilmelerini amaçlamaktadır. Dünya’da ve Türkiye’de koçluk cirosunun önemli payını oluşturan Kurumsal Koçluk alanları gelecekte de bu önemli yerini korumaya devam edecektir.

“Yönetici Koçluğu Programı ile kurumsal Koçluk alanlarında profesyonel olarak çalışabilir ve bu alanda gereken yetkinliklere kavuşabilirsiniz.”

Günümüzde özellikle büyük ölçekli şirketler, yönetici ve yönetim becerilerini geliştirme programlarında, başarı planlamalarında, kariyer danışmanlığı konularında, Yönetici Koçlarından giderek daha fazla yararlanmaktadır. Çünkü bireysel çalışma ve başarı, yerini güçlü ve verimli çalışabilen takımlara bırakmaktadır. Takım lideri olarak Yöneticinin de takımın nabzını iyi tutabilmek için birtakım becerilere gereksinimi vardır. Kurumların başarıları artık takımlarının başarıları ile ölçülmektedir. Takım başarısı dendiğinde, bireylerin potansiyelinin çok üstünde olan takım potansiyelini harekete geçirerek sinerjik, etkili ve verimli çalışan; yaratıcı süreç ve çözümler üreten; uyumu koruyabilen, dinamik ve sistematik yapıların sonuçlarından söz edilmektedir.

Yönetici Koçluğu Eğitim Programı ile yöneticilerin liderlik yeteneklerini geliştirme becerisi edinmenin yanı sıra; takımları bir hedefe doğru motivasyonla harekete geçirme ve o hedefe ulaşmalarını sağlama sanatını öğrenerek, takım üyelerinin liderlik yeteneklerini geliştirme becerisine sahip olacaksınız.

Eğitime Katılmak İçin Gerekli Şartlar

– En az 60 saatlik IAC ya da ICF onaylı eğitim almış olmak

Eğitim Yeri ve Tarihleri

Online eğitim tarihleri için ziyaret edebilirsiniz. : Online Koçluk Eğitimleri

Eğitmen

Ayça Kabaş, PCC

Eğitmenlere ilişkin özgeçmiş bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Eğitim Bedeli

Eğitim bedeli 1.900 TL olup,  Sola Unitas öğrencileri için 1.800 TL’dir.  Fiyatlara KDV dahildir. Tüm fiyatlarımız için Maximum, World Card, Card Finans, Bonus, Paraf ve Axcess kartlarına vade farksız 6 taksit yapılabilmektedir. 7-9 ay arası vadelerde % 5 komisyon uygulanmaktadır.
 
Tüm fiyatlarımız için World Card, Bonus ve Axcess kartlarına vade farksız 6 taksit yapılabilmektedir. 6-9 ay arası vadelerde % 5 komisyon uygulanmaktadır.

“YÖNETİCİ KOÇLUĞU EĞİTİMİ” üzerine 21 yorum

 1. Yönetici Koçluğu Eğitimi, benim için sadece bir eğitim olarak öğrenme değil; ayrıca Ayça’nın müthiş enerjisi ile içine girdiğim ve kendimi kaptırdığım bir yaşam algısı değişikliği yarattı. İş yaşamının dışında, özel yaşam için de bir çok farkındalık sağlayan bu eğitim için, Sola Unitas’a ve bende pozitif ve derin izler bırakan Ayça’ya çok teşekkür ederim.

  Cevapla
 2. Ayça ile beraber yönetici koçluğu üzerinde çalışmak oldukça keyifli. Kendine iğne batırmak , iş hayatına farklı bir gözle bakmak, insanlara bütünsel olarak yaklaşabilmenin gözle görünür hale gelmesi açısından çok kıymetliydi. Gelişmenin ve büyümenin getirdiği cahilliği yaşamak ise çok şaşırtıcı.

  Teşekkürler Ayça.

  Cevapla
 3. Çok keyifli ve bir o kadar da besleyici bir eğitim tamamladık. Küçük metaforlarla büyük çapalar sayesinde unutulmayacak bir eğitimi bize sunan Ayça Kabaş hocamıza çok teşekkür borçluyum.

  Cevapla
 4. Gecenin 3am katılmış olduğum eğitim de bile anlatımlarıyla beni canlı ve uyanık tutmayı başaran ve bilgi hazneme bir çok bilgi ve yöntem ekleyen Ayça’ya ve bize sağlamış oldukları içeriklerle akışı kolaylaştıran Solaunitas ekibine çok çok teşekkür ederim.
  Sevgilerimle S.G.A

  Cevapla
 5. Ayça merhaba,
  Eğitim sürecinde, her birimizle içtenlikle ilgilenmen, samimiyetin ve bize kattığın değerlerden dolayı ne kadar teşekkür etsem azdır. Huzurlu ve aydınlık yarınların olsun.

  Cevapla
 6. Yöneticilerin zor beğenen, ulaşılamaz, güç sarhoşu insanlar olduğu; tüm bunların yanında “her şeyin en iyisini” bildikleri yargısıyla kendilerine nasıl koçluk hizmeti verilebileceğine dair soru işaretleriyle gelmiştim eğitime.
  İki günün sonunda idrak ettim ki, onların nasıl daha iyi yöneticiler olabileceği değil; iletişim, ilişki ve davranış bütününe odaklanmak asıl önemli olan. Bu farkındalık farklı bir pencere açtı zihnimde. Yönetici ile lider arasındaki nüansı anlamak adına da bir tohum ekti dünyama.
  Ayça’ya sonsuz teşekkür borçluyum, bu iki günün sonunda bana yeni bir açıdan bakma olanağı sağladığı için.

  Cevapla
 7. Harika bir eğitim, harika bir eğitmen ve harika bir koç….
  Eğitirken düşündüren, düşündürürken öğreten Ayça’ya sonsuz teşekkürler.
  Solaunitas ekibi ve solaunitas profesyonelliği ile başladığım bu yolculukta, bir kez daha yanılmadığımı anladım. Yönetici yetkinlikleri ve davranış şekilleri, çalışan-yönetici ilişkileri ve sonuçları ve 2 günlük programda çok daha fazlasını öğrenerek ayrıldım. Bir kez daha teşekkür ediyorum.

  Cevapla
 8. Yönetici koçluğu,sadece Yöneticilere mi yapılır ? Bence hayır. Bu eğitimde ilişkileri anlamaya ve potansiyelini maximuma çıkarmayı hedefleyen tüm çalışanlara uygulanabilecek pratik teknikler mevcut. Yıllarını eğitim vermekle ve almakla geçiren biri olarak çok keyifli 2 gün geçireceğinizi garanti ederim. Ayça’ya, Sola Unitas’a ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

  Cevapla
 9. Yönetici eğitimini aldıktan sonra bir kez daha “doğru yerdeyim” dedim. Eğitimin kalitesi, uygulamalar, materyaller koçluk yolculuğumda eminim bana ışık tutacaktır. Bitmek tükenmek bilmeyen enerjinizle bizi aydınlattığın için çok teşekkür ederiz. Sevgiler,

  Cevapla
 10. Yönetici koçluk eğitimi ile geçen 2 şahane gün daha. Koçluk eğitimimin başında 1. Modulde tanıştım seninle ve hem hocam olarak hem de dostum olarak kalbimde çok özel bir yere sahip oldun. Bana kattıkların, enerjin, samimiyetin ve sıcaklığın için sana müteşekkirim. Hem büyük bir içtenlikle verdiğin bilgileri hem de deneyimlerini dinlerken sana hayran olmamak elde değil. Hayatı farklı gözlerle görmemi sağladınız. Gerçekten Muhteşemsiniz.

  Cevapla
 11. Yöneticiyi yaşam dengesine getirmek, başarı zincirini kırmak ve kalıcı davranış değişikliği sağlamak! Ayça, dingin enerjisi, deneyimi ve yetkinlikleriyle, sizlere her anınızda farklı Farkındalıklar yaşatarak öğretiyor, uygulatıyor. Eğlence hiç eksik değil bu programda. Beklentilerinizin ötesinde bir donanımla tamamlıyorsunuz eğitimi. Benim alet çantam artık Hazine Sandığı. Emeğin ve samimi paylaşımın için sonsuz teşekkürler Ayça ve Sola Unitas Ailesi!

  Cevapla
 12. Zihninizin stratejisini çözmek, Öğrenmeyi öğrenmek Kendiniz için düşünmek Hayatınızın Lideri olmak istiyorsanız ve Yönetici Koçluğunu niş olarak seçtiyseniz, alet çantanıza ekleyebileceğiniz tekniklerle dolu bu eğitimi kaçırmayın. Bilgi ve tecrübelerini cömertçe paylaşan Füsun Kılınçlar ve Yunus Emre Şentürk’ye de çok teşekkür ederim, iyi ki varsın Sola Ailesi!

  Cevapla
 13. Diğer tüm Sola Unitas eğitimleri gibi, keyif dolu ve son derece verimli bir program daha… İki gün su gibi akıp geçti, sevgili Ayça’nın son derece akıcı ve enerjik tarzıyla enfes bir eğitimdi. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık, bir sonraki eğitimimizi sabırsızlıkla bekliyorum….

  Cevapla
 14. Yönetici Koçluğu eğitimini Sola Ailesinin huzur kokan çatısı altında Ayça’dan alıyor olmak gerçekten büyük bir ayrıcalık. Akıcı bir anlatımı, içinize işleyen bir enerjisi ve muhteşem keyifli sohbeti ile zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Bambaşka özelliklere sahip kalabalık bir grubun tamamının içsel dünyasına aynı anda girebiliyor olması da şaşırtıcı. Deneyimlemenizi tavsiye ederim. 🙂 Yönetici koçu adaylarına olduğu kadar, kurumsal şirketlerde çalışan tüm kademelerdeki yönetici ve yönetici adaylarına, yönetici koçluğu yapmayacak olsalar bile farklı açılardan farkındalıklar yaşamak isteyen koçlara da kesinlikle öneriyorum. İyi ki varsınız Sola Ailesi, iyi ki bu yoldasın Ayça. Teşekkürler, Sevgiyle…

  Cevapla
 15. Merhabalar Ayça, Yönetici Koçluğu eğitimi ile İş ve Özel yaşamımızda yeni ufuklar açacak bilgi ve paylaşımların için teşekkürler.

  Cevapla
 16. Maddi – manevi kendime yaptığım en değerli yatırımdı buradan aldığım eğitimler. Şimdi meyvelerini topluyor olabilmek de ayrı bir keyif. Eğitim anlayışında çığır açan bir şekilde öğretmenin ötesinde bilgi ve deneyimleri içselleştirmemizi sağlayan bir yolculuktayız hiç bitmesin istiyoruz. Yönetici Koçluğu’nda kahve molası bile vermek istemeden ilerledik. Bir sonraki durak için sabırsızlanıyorum. Teşekkürler Sola Unitas ailesi..

  Cevapla
 17. Merhaba,bu hafta şahane bir hafta sonu geçirdik. Düşmeyen temposu,dinamik anlatımı,vermek istediği duyguyu karşısındakine geçirebilen,işini çok sevdiği her halinden belli olan bir koçla 2 gün boyunca yönetici koçluğunun inceliklerini öğrendim. Ufkum genişledi,çok teşekkür ediyorum,başka eğitimlerde karşılaşmak dileği ile… Sevgiler

  Cevapla
 18. Yönetici Koçluğu eğitiminde koçluk adına akılda kalıcı bir çok bilgi edinimi dışında, özellikle kendi iş hayatım ile ilgili kazandığım eşsiz farkındalıklar için tüm Sola ekibine teşekkür ediyorum. Hayat sizinle daha da güzel….

  Cevapla
 19. Geçen hafta yönetici koçluğu eğitimini de aldım. Umuttan sonra o enerjiye neyle tam olarak karşılaşacağımı bilemzken sevimli, sıcak haliyle ‘meraba’ dediniz. Gözlerinizde müthiş enerjiyi gördüm. Ders başladıktan sonra bunların hepsi seçme diye düşündüm…. Hepiniz harikasınız. Sola Unitas başarısını sizler gibi eğitmenlerine borçlu. Başarılarınızyükseltirken hep böyle mutlu olmanız dileğiyle… Sizi seviyorum…

  Cevapla
 20. Bir yönetici olarak hayatımda bu kadar çok değişikliğin olabileceğini bana gösterdiğiniz için çok teşekkürler.

  Cevapla

Yorum yapın