YÖNETİCİ KOÇLUĞU EĞİTİMİ

ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) tarafından onaylanan Yönetici Koçluğu Eğitimi “Coaching in Corporate Context” Uluslararası Koçluk Derneği (IAC) lisansı altında sürdürülmektedir. 2 gün süresince verilen Sola Unitas Coach Academy Yönetici Koçluğu Eğitimi yeni mezun ve tecrübeli profesyonel koçların kurumsal hayatta çalışabilmeleri ve koçluğun en popüler alanlarında sürdürülebilir bir gelire sahip olabilmelerini amaçlamaktadır. Dünya’da ve Türkiye’de koçluk cirosunun önemli payını oluşturan Kurumsal Koçluk alanları gelecekte de bu önemli yerini korumaya devam edecektir.

“Yönetici Koçluğu Programı ile kurumsal Koçluk alanlarında profesyonel olarak çalışabilir ve bu alanda gereken yetkinliklere kavuşabilirsiniz.”

Günümüzde özellikle büyük ölçekli şirketler, yönetici ve yönetim becerilerini geliştirme programlarında, başarı planlamalarında, kariyer danışmanlığı konularında, Yönetici Koçlarından giderek daha fazla yararlanmaktadır. Çünkü bireysel çalışma ve başarı, yerini güçlü ve verimli çalışabilen takımlara bırakmaktadır. Takım lideri olarak Yöneticinin de takımın nabzını iyi tutabilmek için birtakım becerilere gereksinimi vardır. Kurumların başarıları artık takımlarının başarıları ile ölçülmektedir. Takım başarısı dendiğinde, bireylerin potansiyelinin çok üstünde olan takım potansiyelini harekete geçirerek sinerjik, etkili ve verimli çalışan; yaratıcı süreç ve çözümler üreten; uyumu koruyabilen, dinamik ve sistematik yapıların sonuçlarından söz edilmektedir.

Yönetici Koçluğu Eğitim Programı ile yöneticilerin liderlik yeteneklerini geliştirme becerisi edinmenin yanı sıra; takımları bir hedefe doğru motivasyonla harekete geçirme ve o hedefe ulaşmalarını sağlama sanatını öğrenerek, takım üyelerinin liderlik yeteneklerini geliştirme becerisine sahip olacaksınız.

Eğitime Katılmak İçin Gerekli Şartlar

– En az 60 saatlik IAC ya da ICF onaylı eğitim almış olmak

Eğitim Yeri ve Tarihleri

Online eğitim tarihleri için ziyaret edebilirsiniz. : Online Koçluk Eğitimleri

Eğitmen

Ayça Kabaş, PCC

Eğitmenlere ilişkin özgeçmiş bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Eğitim Bedeli

Eğitim bedeli 5000 TL olup,  Sola Unitas öğrencileri için 4000 TL’dir.  Fiyatlara KDV dahildir. Tüm fiyatlarımız için Maximum, World Card, Card Finans, Bonus, Paraf ve Axcess kartlarına vade farksız 6 taksit yapılabilmektedir. 7-9 ay arası vadelerde % 5 komisyon uygulanmaktadır.
 

“YÖNETİCİ KOÇLUĞU EĞİTİMİ” üzerine 32 yorum

  1. Beklentimin çok üzerinde bir eğitimdi. Kesinlikle kendi alanına özel araçlar öğrenmenize vesile oluyor. Ayça ve Kürşat Hoca çok samimilerdi, katkıları da çok kıymetliydi. Bence yönetici koçluğu branşı olarak da çok keyifliydi. Çok teşekkür ederim

    Cevapla
  2. Profesyonel hayatımı daha etkin ve verimli hale getirecek, problem çözme becerimi ve kişiler arası sorunlara yön verebilme ihtimalimi artıran harika bir eğitimdi. İnsan Kaynakları alanındaki mesleğimde hem bir yönetici olarak daha iyi bir lider olmamı hem de liderlere yardımcı olmamı sağlayacak. Eğitimin içeriğinin yanında Ayça’nın paylaşmaya hazır samimiyeti çok daha fazlasını öğrenmemizi sağladı. Çok teşekkür ederim.

    Cevapla

Yorum yapın