Yönetici Koçluğu Eğitimi

Yönetici Koçluğu Eğitimi

ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) tarafından onaylanan Yönetici Koçluğu Eğitimi “Coaching in Corporate Context” Uluslararası Koçluk Derneği (IAC) lisansı altında sürdürülmektedir. 2 gün süresince verilen Sola Unitas Coach Academy Yönetici Koçluğu Eğitimi yeni mezun ve tecrübeli profesyonel koçların kurumsal hayatta çalışabilmeleri ve koçluğun en popüler alanlarında sürdürülebilir bir gelire sahip olabilmelerini amaçlamaktadır. Dünya’da ve Türkiye’de koçluk cirosunun önemli payını oluşturan Kurumsal Koçluk alanları gelecekte de bu önemli yerini korumaya devam edecektir.

“Yönetici Koçluğu Programı ile kurumsal Koçluk alanlarında profesyonel olarak çalışabilir ve bu alanda gereken yetkinliklere kavuşabilirsiniz.”

Günümüzde özellikle büyük ölçekli şirketler, yönetici ve yönetim becerilerini geliştirme programlarında, başarı planlamalarında, kariyer danışmanlığı konularında, Yönetici Koçlarından giderek daha fazla yararlanmaktadır. Çünkü bireysel çalışma ve başarı, yerini güçlü ve verimli çalışabilen takımlara bırakmaktadır. Takım lideri olarak Yöneticinin de takımın nabzını iyi tutabilmek için birtakım becerilere gereksinimi vardır. Kurumların başarıları artık takımlarının başarıları ile ölçülmektedir. Takım başarısı dendiğinde, bireylerin potansiyelinin çok üstünde olan takım potansiyelini harekete geçirerek sinerjik, etkili ve verimli çalışan; yaratıcı süreç ve çözümler üreten; uyumu koruyabilen, dinamik ve sistematik yapıların sonuçlarından söz edilmektedir.

Yönetici Koçluğu Eğitim Programı ile yöneticilerin liderlik yeteneklerini geliştirme becerisi edinmenin yanı sıra; takımları bir hedefe doğru motivasyonla harekete geçirme ve o hedefe ulaşmalarını sağlama sanatını öğrenerek, takım üyelerinin liderlik yeteneklerini geliştirme becerisine sahip olacaksınız.

– En az 60 saatlik IAC ya da ICF onaylı eğitim almış olmak

Online eğitim tarihleri için ziyaret edebilirsiniz: Online Koçluk Eğitimleri

Ayça Kabaş, PCC

Eğitmenlere ilişkin özgeçmiş bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Eğitim bedeli 7500 TL olup,  Sola Unitas öğrencileri için 6250 TL’dir.  Fiyatlara KDV dahildir. Tüm fiyatlarımız için Maximum, World Card, Card Finans, Bonus, Paraf ve Axcess kartlarına vade farksız 6 taksit yapılabilmektedir. 7-9 ay arası vadelerde % 5 komisyon uygulanmaktadır.

45 Yorum

  1. Beklentimin çok üzerinde bir eğitimdi. Kesinlikle kendi alanına özel araçlar öğrenmenize vesile oluyor. Ayça ve Kürşat Hoca çok samimilerdi, katkıları da çok kıymetliydi. Bence yönetici koçluğu branşı olarak da çok keyifliydi. Çok teşekkür ederim

  2. Ayça’dan yönetici koçluğunu almak akşam iş çıkışı olsa bile beni zevkle kamera karşısına oturttu. Kendimi üniversite günlerindeki gibi heyecanlı bir şekilde dersi beklerken ve dinlerken buldum. Ayça’nın deneyimlerini dinlemek ve izlediği yöntemleri öğrenmek beni hem geliştirdi hem değiştirdi. İyi ki almışım diyorum ve başta Ayça olmak üzere tüm ekibe teşekkür ediyorum.

  3. Sola unitas akademi bünyesinde aldığım eğitimlerin her aşamasında eğitmenlerin katkılarıyla aktarılan bilgi ve deneyim akışı muhteşemdi! Ayçaya katkılarından ve sabırla aktarmış olduğun bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim. Deneyimlerini dinlemek ve izlediği yöntemleri öğrenmek benim için çok aydınlatıcıydı.
    Sola Unitas ailesini seviyorum bana çok şey kattınız.İyi ki varsınız.

  4. Profesyonel Koçluk yolculuğumda harika araçlar edindiğim bir eğitimdi. Sevgili Ayça ve Kürşad’a emekleri için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

  5. Eğitimin içeriği, akışı, süresi tam da olması gerektiği gibiydi. Çok keyif aldığımı söylemeliyim. Yeni farkındalıklar ile eğitimi tamamladım. Yeni araçlar öğrendim. Tekrarını alsam asla sıkılmayacağım bir eğitim olurdu. Çünkü Ayça; hem bir profesyonel hem de işini aşk ile yapıyor.
    Katkılarından dolayı müteşekkirim. Umarım tekrar yolumuz kesişir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geçin!