Ayça Kabaş

Ayça Kabaş,

Executive Coach & Trainer

Tarsus Amerikan Koleji’nden 1986 yılında mezun olan Ayça Kabaş, eğitimini İstanbul Üniversitesi İngilizce  İşletme Bölümünde sürdürmüştür.  Ömür boyu öğrenmeye inanan Ayça halen İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümü öğrencisidir. 1990 yılında Deha Menkul Değerler’de girdiği finans dünyasında 23 sene geçirmiş, 1993 senesinde Global Menkul Değerler A.Ş.’de başlayan ve 20 yıl süren bu kıymetli yolculuğunu 2013 senesinde Üst Düzey Yönetici olarak sonlandırmıştır. Yönetici koçluğuna IAC Lisanslı ve ICF Onaylı Sola Unitas Coach Academy ve Singapur asıllı Success Motivation eğitim kurumlarının Path to Great Leadership ve Path to Core Coaching Masteries, The Right Step for Executive and Team Coaching eğitimleriyle başlayan Ayça, ayrıca NLP eğitimleri ve Trainer’s Challenge programlarını tamamlayarak CSF (Certified Skilful Facilitator) ünvanını almıştır.

Kendisi 2012 yılından bu yana Eğitim Tasarımcısı, Yönetici, Takım ve Kariyer Koçu olarak Sola Unitas Academy bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyonuna doğru iletişim içerisinde olan bir dünyayı koyan Ayça, çalışmalarında limbik sistem etkinliğini artırmak için deneyimsel tasarılar planlamakta ve davranış değişikliğinin hangi koşularda gerçekleştiğini gözlemlemeye ve deneyimlemeye devam etmektedir. Liderlik, İletişim ve Değişim odağında kurumlara farklı içeriklerle pek çok eğitimler tasarlamakta ve vermektedir.

2015 – 2019 tarihleri arasında Sola Unitas Coach Academy bünyesinde Genel Müdür olarak çalışmalarını sürdürmüş ve halen Academy’de Eğitmen ve Profesyonel Koç olarak görev almaktadır. Ayça Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından PCC unvanına sahip Türkiye’deki sayılı koçlardan biridir.