Fügen Günay Albayrak

Fügen Günay Albayrak

Coach & Trainer

Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. İş hayatına, 1990 yılında gökyüzü ve dünyayı gezme tutkusunu tatmin edebileceği THY’de Kabin Ekibi olarak başlamış, severek çalıştığı bu mesleği Kabin Amiri unvanıyla 1998 yılında expat olarak Moskova’da hayatının başlaması sebebiyle bırakmıştır. Moskova’da yaşadığı dönemde American Touro Unıversity of Moscow’da Business Admistration bölümünü bitirmiştir. Uzun yıllar farklı ülkelerde yaşayan Fügen, Türkiye’ye döndükten sonra kariyer hayatına özel TV kanallarında Ekonomi Muhabirliği yaparak devam etmiştir.

2013 yılında koçluk ve liderlik eğitimlerini tamamlayarak profesyonel koçluk hayatına adım atmıştır. Uluslararası Koç Federasyonu (ICF) tarafından MCC unvanına sahip sayılı koçlardan biridir ve NEO PI-R yetkin uygulayıcısıdır. Fügen, bir çok eğitimin yanı sıra Paul Ekman International onaylı Emotional Skills and Competencies-ESaC ile Evaluating Truthfulness and Credibility-ETaC eğitimlerini de başarıyla tamamlamıştır. 

CSF (Certified Skillful Facilitator) unvanına sahip olan Fügen, kurumların agile dönüşüm süreçlerinde danışmanlık ve eğitimler vermektedir. Ayrıca kurumların ihtiyaçlarına yönelik özel olarak tasarladığı iletişim, adaptasyon ve sürdürülebilirlik temelli eğitimlerin yanı sıra, döngüsel diyalog alanında ve toplantı enerji akışı yönetiminde uzmandır.

NewYork’ta hayatına ve çalışmalarına devam eden Fügen, Sola Unitas Academy New York şubesinin temsilciliğini yapmaktadır. Grup Koçluğu kitabının yazarıdır.