Değişim Lideri

Değişim Lideri

Zirvede sürdürülebilir bir şekilde performansa sahip olabilmek, tüm yetkinlik ve yeteneklerinizden tam olarak faydalanmayı gerektirir. Genellikle ne biz, ne de yöneticilerimiz asıl güçlü alanlarımıza odaklanıp, üretebileceğimiz maksimum katma değeri elde etmemize yardım etmek bir yana, kişisel gündem ve çıkarları ile oluşan kısa dönemli aykırılıklar nedeniyle günü geçirmeye ve risk almamaya odaklanırız. Garip olan, bu durum onları, elde edebilecekleri başarının düşüklüğü nedeniyle tatmin etmezken, sadece günü kurtarmalarını sağlamaktadır.

Eğitimimiz, bu konforlu alanlardan çıkarak nasıl yaratıcı düşünceye sahip olabilecekleri, insanların güçlü yanlarına tam olarak nasıl odaklanabilecekleri ve çalışmaktan gerçekten haz alabileceklerini görmeleri ve kendileri için neyin iyi olduğunu farketmelerini sağlamayı amaçlamaktadır.

1) Değişimi engelleyen olasılıklar

2) Aksiyon alabilme

3) Sürdürülebilir değişim

4) Etkili yaşamak

Eğitim atölye ortamında gerçekleşmektedir. Katılımcıların liderlik yetkinliklerini deneyimleyerek öğrenmesi için uygulama ortamı sağlanır ve atölye liderinin tecrübe ve bilgileri ile geri beslemeler verilir. Program verilecek teorik bigilerin yanı sıra katılımcıların liderlik tecrübelerini paylaşacakları ve üzerinde uygulama yapabilecekleri bir içeriğe sahiptir.

Katılımcılar bu eğitim ile sürürülebilir performansa gidecek yolda doğru alanda olmanın önemini ve değişimin nasıl sağlanacağı konusunda etkin edinimler sağlar.

Tüm çalışanlar

Maksimum 20 kişi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geçin!