DUYGUSAL OKUMA VE MİKRO İFADE EĞİTİMLERİ

Duygusal Okuma ve Mikro İfade eğitimleri iki ayrı bölümden oluşmaktadır. İlk iki günlük bölüm duygusal zeka uzmanlığı, ikinci bölüm ise görüşme uzmanlığıdır.

Eğitimin ilk bölümünde amaç, duygusal farkındalık sağlama, diğerlerinin duygularını anlama, duygulara doğru şekilde cevap verebilme, mikro mimikler ve yüz kasları sayesinde iletişimde derinleşebilmektir. İkinci bölümün amacı ise ilişkilerde ve görüşmelerde sizi iletişim becerilerinde daha yetkin hale getirmek üzere tasarlanmıştır. Programın ilk bölümünün başarılı olarak tamamlanmasının ardından tarafınıza EIE – Emotional Intelligence Expert (Duygusal Zeka Uzmanlığı) unvanı verilir. Programın ikinci bölümünde IAE – Interview Assesment Expert (Görüşme Değerlendirme Uzmanı) unvanı verilir. 

Eğitim dili Türkçedir. Eğitimin her iki aşaması özellikle İnsan Kaynakları Uzmanları, Profesyonel Koçlar, Psikologlar, Psikiyatristler, Yöneticiler, Denetçiler, Avukatlar ve Adli ya da uzmanlık görüşmeleri yapan kişilerin hem mesleklerinde hem de ilişkilerinde gelişmeleri ve ilerlemeleri için tasarlanmıştır.

ProgramBölüm 1Saat AralığıAtölye Lideri
Online Eğitim 1. Bölüm13 Mar – 14 Mar 21Saat 11.00 – 15.00Tuğba Asmazoğlu
Online Eğitim 2. Modül20 Mar – 21 Mar 21Saat 11.00 – 15.00Tuğba Asmazoğlu
Online Eğitim 3. Modül24 Nis – 25 Nis 21Saat 11.00 – 15.00Umut Kısa
Online Eğitim 4. Modül01 May – 02 May 21Saat 11.00 – 15.00Umut Kısa

Eğitim Ücreti: 4700 TL olup fiyatlara KDV dahildir. Erken dönem indirimlerimiz 60 gün için % 10, 15 gün için % 5’tir. Tüm fiyatlarımız için Maximum, World Card, Card Finans, Bonus, Paraf ve Axcess kartlarına vade farksız 6 taksit yapılabilmektedir. 7-9 ay arası vadelerde % 5 komisyon uygulanmaktadır. 

Nasıl Başvurabilirsiniz?

Başvuru formumuzu doldurabilirsiniz. İstediğiniz takdirde marketing@solaunitas.com adresine e-posta gönderebilir ya da iletişim bölümünde yer alan telefonlardan tarafımıza ulaşabilirsiniz. Erken ödeme, taksit ya da diğer indirimler için iletişime geçebilirsiniz.

“DUYGUSAL OKUMA VE MİKRO İFADE EĞİTİMLERİ” üzerine 2 yorum

  1. 2020 yılında İstanbul da sadece 1 defaya mahsus mu verilecek bu eğitim?
    bahar başı ya da yaz sonu olursa katılmak isteriz.

    Cevapla

Yorum yapın