DUYGUSAL OKUMA VE MİKRO İFADE EĞİTİMLERİ

Duygusal Okuma ve Mikro İfade eğitimleri iki ayrı bölümden oluşmaktadır. İlk iki günlük bölüm duygusal zeka uzmanlığı, ikinci bölüm ise görüşme uzmanlığıdır.

Eğitimin ilk bölümünde amaç, duygusal farkındalık sağlama, diğerlerinin duygularını anlama, duygulara doğru şekilde cevap verebilme, mikro mimikler ve yüz kasları sayesinde iletişimde derinleşebilmektir. İkinci bölümün amacı ise ilişkilerde ve görüşmelerde sizi iletişim becerilerinde daha yetkin hale getirmek üzere tasarlanmıştır.

Eğitim dili Türkçedir. Eğitimin her iki aşaması özellikle İnsan Kaynakları Uzmanları, Profesyonel Koçlar, Psikologlar, Psikiyatristler, Yöneticiler, Denetçiler, Avukatlar ve Adli ya da uzmanlık görüşmeleri yapan kişilerin hem mesleklerinde hem de ilişkilerinde gelişmeleri ve ilerlemeleri için tasarlanmıştır.

ProgramBölüm 1Saat Aralığı
Online Eğitim 1. Bölüm22 Nis – 23 Nis 23Saat 11.00 – 15.00
Online Eğitim 2. Modül29 Nis – 30 Nis 23Saat 11.00 – 15.00
Online Eğitim 3. Modül13 May – 14 May 23Saat 11.00 – 15.00
Online Eğitim 4. Modül20 May – 21 May 23Saat 11.00 – 15.00
ProgramBölüm 1Saat Aralığı
Online Eğitim 1. Bölüm22 Tem – 23 Tem 23Saat 11.00 – 15.00
Online Eğitim 2. Modül29 Tem – 30 Tem 23Saat 11.00 – 15.00
Online Eğitim 3. Modül19 Ağu – 20 Ağu 23Saat 11.00 – 15.00
Online Eğitim 4. Modül26 Ağu – 27 Ağu 23Saat 11.00 – 15.00

Eğitim Ücreti: 9775 TL olup fiyatlara KDV dahildir. Erken dönem indirimlerimiz 30 gün için % 20, 15 gün için % 10’dur. Tüm fiyatlarımız için Maximum, World Card, Card Finans, Bonus, Paraf ve Axcess kartlarına vade farksız 6 taksit yapılabilmektedir. 7-9 ay arası vadelerde % 5 komisyon uygulanmaktadır. 

Eğitim Lideri: Mustafa Barış Güneş

Nasıl Başvurabilirsiniz?

Başvuru formumuzu doldurabilirsiniz. İstediğiniz takdirde marketing@solaunitas.com adresine e-posta gönderebilir ya da iletişim bölümünde yer alan telefonlardan tarafımıza ulaşabilirsiniz. Erken ödeme, taksit ya da diğer indirimler için iletişime geçebilirsiniz.

“DUYGUSAL OKUMA VE MİKRO İFADE EĞİTİMLERİ” üzerine 5 yorum

 1. Geçtiğimiz günlerde eğitimi tamamladım, sıcağı sıcağına geri-bildirim vermek istedim. Hocamız M.Barış Güneş’e anlayışı, motivasyonu ve emekleri için minnettar olduğumu söyleyerek başlamak isterim. Kendisi oldukça ileri görüşlü bir eğitmendi, nerelerde takılabileceğimizi öngörerek her zaman açıklayıcı ve net bilgilendirmeler yaparken; bir yandan da, kendi açımızdan sorgulamalar yapabilmemiz için bizlere yeterli alanı verdi. Dolayısıyla bizler daha farkında olmadan bile pek çok şeyi sindirmiş ve öğrenmiş bulduk kendimizi. Çoğumuza yabancı bir alandı, ama herkes gerek kendi mesleği, gerek beklentileri ve hatta gerek önyargılarıyla, Barış ın esnek ve keyifli yönlendirmesi sayesinde bu eğitimin vizyonunu içselleştirebildi. Eğitim süresince ortamda asla hiyerarşi yoktu, herkes kendini, sorgulamalarını, meraklarını Barış’ın liderliği sayesinde rahatça dile getirebildi ve öğrenme açısından bunun çok değerli olduğunu düşünüyorum. Eğitimin içeriğinden konuşursak eğer, bu eğitimin sadece bir yalan tespiti veya insanların mimiklerini okumaktan öte faydaları var, sadece bu şekilde yaklaşmak çok yüzeysel kalır. Hem kendimiz hem de karşımızdakilerin, ifade ettiklerinin alt planında hangi duyguları bilerek veya bilmeyerek yaşadığını ve hem kendi kendimizle hem karşımızdakilerle, bunları görerek temas etmenin ne kadar şeyi değiştirebileceğini anlıyorsunuz, sadece anlamakla kalmıyor aynı zamanda tecrübe de ediyorsunuz. Pek çok konuda önyargıları kıran ve empatinin değerini pekiştiren bir eğitim. Bu eğitime bence herkes katılmalı çünkü hayatının her alanında faydasını göreceği şüphesiz. Çünkü bazen her şey duyduğumuz, hissettiğimiz, bildiğimiz hatta gördüğümüz kadarı ile dahi kalmayabiliyormuş 🙂 Fakat koçluk mesleğini yapanlar, yapacak olanlar için ayrıca parantez açarsak; aynı nedenlerle ekstra önem taşıdığını düşünüyorum. Danışanın ağzından çıkanı duymak, duyurmak ve destek olabilmek koçluk için temel anlayışlardan biri ve bu eğitimle fark ettim ki, danışanı sadece anlattıkları ile doğru şekilde duyarak dahi tam olarak idrak edemeyebiliriz 🙂 Çünkü karşımızda kim olursa olsun o kişinin varlığını kavramak, bütüncüldür. Ve bu bütünün parçaları ayrıntılarda gizli. Kendimiz de dahil, herkesin keşfedilmemiş pek çok kapısı var; ama şanslıyız ki o kapılar, saniyeler içinde dahi olsa, kendini göstermek istiyor. Biz de bu eğitim sayesinde o saniyeler içinde gördüklerimizin ne kadar değerli olduğunu deneyimliyoruz. Bu eğitimi açtığı ve katılmamıza vesile olduğu için tüm sola ailesine, katılmam açısından mentörlüğüyle motive sağladığı için özellikle Dr. Umut Kısa’ya ve en başta da yazdığım gibi, değerli hocamız Barış Güneş’ e, her daim kendi gibi olduğu, kendini bizimle paylaştığı ve eğitim boyunca bize kendilik halimizle konforlu ve verimli bir öğrenme süreci yarattığı için tekrar çok teşekkürler. Sevgiler 🙂

  Cevapla
 2. Merhaba,
  Kişisel gelişim sürecimde, Sola Unitas proğramlarından Yaşam Koçluğu, NLP, Duygusal Okuma ve Mikro ifade eğitim proğramlarını tamamlamış bulunmaktayım. Uzun bir süreç olmasına rağmen her aşamasında eğitmenlerin katkılarıyla aktarılan bilgi ve deneyim akışı muhteşemdi. Diğer eğitimlere ilave olarak Duygusal Okuma ve Mikro ifade eğitimini almanızı tavsiye ederim. Bana yansıyan her insanın duygu durumunu anlamaktan ziyade kendi duygularımı doğru anlamamda ve ifade etmem de bu eğitimin katkısı küçümsenemez. Tuğba katkılarından ve sabırla aktarmış olduğun bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim. Sola Unitas ailesini seviyorum bana çok şey kattınız.İyi ki varsınız.

  Cevapla
 3. Keşke saatleriniz bana da uysaydı ne güzel olurdu. 😞 Akşam saatlerine de bir eğitim koyabilirseniz çok mutlu olurum. ☺️

  Cevapla
 4. 2020 yılında İstanbul da sadece 1 defaya mahsus mu verilecek bu eğitim?
  bahar başı ya da yaz sonu olursa katılmak isteriz.

  Cevapla

Yorum yapın