DUYGUSAL OKUMA VE MİKRO İFADE EĞİTİMLERİ

Duygusal Okuma ve Mikro İfade eğitimleri iki ayrı bölümden oluşmaktadır. İlk iki günlük bölüm duygusal zeka uzmanlığı, ikinci bölüm ise görüşme uzmanlığıdır.

Eğitimin ilk bölümünde amaç, duygusal farkındalık sağlama, diğerlerinin duygularını anlama, duygulara doğru şekilde cevap verebilme, mikro mimikler ve yüz kasları sayesinde iletişimde derinleşebilmektir. İkinci bölümün amacı ise ilişkilerde ve görüşmelerde sizi iletişim becerilerinde daha yetkin hale getirmek üzere tasarlanmıştır. Programın ilk bölümünün başarılı olarak tamamlanmasının ardından tarafınıza EIE – Emotional Intelligence Expert (Duygusal Zeka Uzmanlığı) unvanı verilir. Programın ikinci bölümünde IAE – Interview Assesment Expert (Görüşme Değerlendirme Uzmanı) unvanı verilir. 

Eğitim dili Türkçedir. Eğitimin her iki aşaması özellikle İnsan Kaynakları Uzmanları, Profesyonel Koçlar, Psikologlar, Psikiyatristler, Yöneticiler, Denetçiler, Avukatlar ve Adli ya da uzmanlık görüşmeleri yapan kişilerin hem mesleklerinde hem de ilişkilerinde gelişmeleri ve ilerlemeleri için tasarlanmıştır.

En Yakın Eğitim Tarihleri

Şehir1. Modül2. Modül
İstanbul11 Oca – 12 Oca 2025 Oca – 26 Oca 20 
İzmir22 Ağu – 23 Ağu 2012 Eyl – 13 Eyl 20
Ankara29 Ağu – 30 Ağu 2019 Eyl – 20 Eyl 20

Eğitmen

Eğitimler, Tuğba Asmazoğlu ve  Umut Kısa tarafından verilmektedir. Eğitmenlerin özgeçmişlerine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Eğitim Ücreti: 3700 TL + KDV

Nasıl Başvurabilirsiniz?

Başvuru formumuzu doldurabilirsiniz. İstediğiniz takdirde marketing@solaunitas.com adresine e-posta gönderebilir ya da iletişim bölümünde yer alan telefonlardan tarafımıza ulaşabilirsiniz. Erken ödeme, taksit ya da diğer indirimler için iletişime geçebilirsiniz.

“DUYGUSAL OKUMA VE MİKRO İFADE EĞİTİMLERİ” üzerine 2 yorum

  1. 2020 yılında İstanbul da sadece 1 defaya mahsus mu verilecek bu eğitim?
    bahar başı ya da yaz sonu olursa katılmak isteriz.

    Cevapla

Yorum yapın