Eğiticinin Eğitimi Sertifika Programı

MEB Onaylı Eğiticinin Eğitimi Sertifika Programı

Meb onaylı eğiticinin eğitimi sertifikası programı, yetenekleri ve bilgisinin elverdiği alanlarda kendisini daha da geliştirerek başarılı bir eğitmen olmak isteyenlere, bu hedef için gereken tüm bilgi ve becerileri kazandırmak amacına yönelik bir eğitim programıdır. Eğitimcinin, özgüvenli, sunum tekniklerine vakıf ve interaktif iletişim becerisi yüksek olması gerekmektedir.

Eğitim verirken teknik yetkinlik tek başına hiçbir anlam ifade etmez. Özellikle etkili sunum ve bilgi transferinde yetersiz kalarak çok iyi bildiğimiz konuları bile öğretmekte başarısız oluruz. Eğitimde sağ duyulu eğitimci olma, zor katılımcıyı kazanma ve motive etme tekniklerine vakıf olmak, sahne duruşu ve başarılı sunum hazırlığı MEB onaylı eğitmenlik sertifikası programında katılımcılarla paylaşılan konuların başında gelmektedir.

Bu eğitimin; özel kurumlarda eğitmen olarak yetişen insan kaynakları çalışanları, serbest eğitmenler, kamu birim ve kamu kurslarında eğitmenlik yapmak isteyenler, zorunlu sertifika olarak yangın eğitimi verecek olanlar, iş güvenlik uzmanları, işyeri hekimleri, tarafından da aşağıda yer alan yönetmelik gereği eğitici eğitimi belgesinin alınması zorunludur.

 

Eğitimcinin Eğitimi Kursu Sonunda:

– Yetişkin eğitiminin temel ilkelerini öğrenecek

– Yetişkin eğitiminde öğrenme modellerini kavrayacak

– Etkin bir eğitim programı içeriği ve görsel malzemeleri tasarlayacak

– Eğitim sunumunda etkinlik sağlayacak

– Zor katılımcıları yönetebilecek

– İnteraktif, akılda kalıcı ve zevkli bir eğitim programını oluşturabileceksiniz.

 

Eğitim Başlangıç Tarihi: 29 Haziran 2019

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geçin!