Yöneticiler İçin Koçluk Eğitimi

Yöneticiler İçin Koçluk Eğitimi

Şirketlerde pozisyonlar yükseldikçe, yöneticilerin deneyimli, işlerinde yetkin ve bilgili olduğu görülür. Yaşanan sorunların sebebi ise çoğunlukla iletişim kaynaklıdır. Yöneticilerin üst, ast ve eş düzeydeki iş arkadaşlarını, davranış ya da söylediklerinin yanı sıra duygu ve düşünce kalıpları ile anlamaları, geniş bir perspektife sahip olmalarını sağlar. Yöneticinin bu yöndeki farkındalığı ve yöneticlik yetkinliklerini birleştirmesi önemlidir.

1) Koçluk Nedir, Ne değildir?

2) Temel Koçluk Becerileri

3) İletişim Teorileri

4) Çatışmada roller

5) Alt Üst ve Eş Pozisyon İle İletişim

6) Liderlik, Motivasyon İkna

Eğitim atölye ortamında, yöneticilere gözetimli koçluk yapma olanağı sunar ve atölye liderinin tecrübe ve bilgileri ile geri beslemeler verilir. Program verilecek teorik bigilerin yanısıra katılımcıların yöneticilik tecrübelerini paylaşacakları ve üzerinde uygulama yapılacağı içerik ile tasarlanacaktır.

Yöneticiler için koçluk eğitimi ile, yöneticiler, liderlik, motivasyon, delegasyon, ikna stratejileri ile ilgili edinecekleri yeni bakış açıları yanı sıra kurumlarında koçluk becerilerini kullanarak iletişim profesyonelleri olurlar ve yaşam dengelerini sağlarlar.

Yöneticiler, Yönetici Adayları

Maksimum 20 kişi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişime Geçin!